ZALETY NASZEJ FIRMY

  • Posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku usług budowlano-transportowych
  • Stawiamy na jakość i zadowolenie klientów
  • Zawsze wywiązujemy się ze zobowiązań
  • Pracujemy szybko i skutecznie

Od sześciu lat zajmujemy się świadczeniem usług transportowych i budowlanych. Przez ten czas daliśmy się poznać jako firma, którą można cenić za terminowość, uczciwość względem klientów. Posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku usług budowlano-transportowych, a zaufanie klientów do nas potwierdzają ważne inwestycje, które nam powierzono do realizacji. W ostatnim czasie wykonywaliśmy prace ziemne dla Akademii Medycznej w Gdańsku, które obejmowały wykonanie wykopu, nasypu oraz dostarczenie kruszywa. W czasie budowy Centrum Handlowego „Forum” w Gdańsku nasza firma przygotowała infrastrukturę drogową i drogi tymczasowe, dokonała rozbiórki oraz zajęła się zaopatrzeniem w kruszywo.

Dla nas najważniejsze jest jakość i zadowolenie klientów. Staramy się zatem dostarczyć kompleksową ofertę, która sprosta wszystkim oczekiwaniom. Dla klientów o większych lub nietypowych potrzebach wyszukujemy rozwiązania dostosowane do ich wymagań. Nie zapominamy przy tym o jakości, ponieważ ta świadczy o nas najwięcej. Korzystamy wyłącznie ze sprzętów i materiałów z najwyższej półki, a do tego zatrudniamy samych specjalistów, którzy szybko i profesjonalnie wykonują powierzone im zadania. To wszystko sprawia, że jesteśmy pewni swoich możliwości i możemy podejmować nowe wyzwania.

Do zleconych nam prac podchodzimy bardzo poważnie i dlatego zawsze wywiązujemy się ze zobowiązań. Jesteśmy sprawdzonym partnerem dla wielu inwestycji, ponieważ pracujemy szybko i skutecznie.