WSZECHSTRONNE USŁUGI

  • Roboty zieme
  • Usługi budowlane
  • Usługi transportowe
  • Wynajem maszyn

Usługi transportowe świadczone są za pomocą samochodów ciężarowych o zróżnicowanej ładowności, więc każdy klient znajdzie dla siebie odpowiedni sprzęt. Możemy zająć się również dostarczaniem kruszywa od producentów, a w czasie samych robót wziąć odpowiedzialność za wywóz gruzu. Transport możliwy jest na terenie całego kraju. Możemy również przewozić ładunki o niestandardowym kształcie. Wszyscy zatrudnieni przez nas kierowcy posiadają odpowiedni uprawnienia i zezwolenia. Są to osoby godne zaufania, które współpracują z nami od wielu lat. Doskonale zorganizowana infrastruktura logistyczna pozwala na bezproblemowe i terminowe dostarczenie każdego ładunku we wskazane miejsce.

Usługi budowlane wykonujemy przy użyciu sprzętu Caterpillar, który charakteryzuje się mobilnością, mocą i niezawodnością – to sprawia, że jesteśmy wszechstronni i możemy wykonać niemal każdy rodzaj prac budowlanych. Dzięki takiemu specjalistycznemu sprzętowi możemy prowadzić prace rozbiórkowe oraz wyburzeniowe różnego rodzaju. Możemy zająć się rozbiórką lub wyburzeniem zarówno całych obiektów, jak i poszczególnych elementów.

Za pomocą sprzętu wysokiej jakości wykonujemy roboty ziemne związane z przygotowaniem wykopów pod fundamenty, ogrodzenia, wyrównujemy teren pod dalsze prace, usuwamy ziemię z terenów budowlanych. Ponadto wykonujemy wykopy, nasypy, przygotowujemy całą infrastrukturę drogową, drogi dojazdowe czy chodniki. Istnieje również możliwość utylizacji pozostałości po tego rodzaju pracach – odbieramy gruz oraz pozostałości i dostarczamy je we wskazane miejsce. Zlecone prace wykonujemy terminowo, bo rozumiemy, że od naszej pracy zależy postęp całego projektu.

Prowadzimy również wynajem maszyn marki Caterpillar. Dysponujemy koparko-ładowarkami, koparkami gąsienicowymi, ładowarkami, spychaczami i drobniejszym sprzętem potrzebnym w czasie prowadzenia budowy. Dostosowujemy się do życzeń naszych klientów i zobowiązujemy się dostarczyć wybrany sprzęt we wskazane miejsce i w określonym czasie. Nasz park maszynowy jest stale rozbudowywany i unowocześniany. Zaopatrujemy się jedynie u sprawdzonych producentów, którzy produkują maszyny najwyższej jakości. Dzięki naszym maszynom można wykonywać roboty drogowe i budowlane w pełnym zakresie.